136762356_10158797111021390_259436067354533393_n

Gelen son dakika bilgisine göre İçerenköy Mahallesi  Esin Sokak’ta oturan  Üngördü ailesinin çocukları Muhammed Hasan Tuna Üngördü kayboldu. Emniyet birimleri Muhammed Hasan Tuna için harekete geçerken görgü tanıkları çocuğu en son saat 16.00 sularında Neşat Ertaş Kütlür Merkezi önünde gördüklerinin bilgisini paylaştılar. Ailenin endişeli bekleyişi devam ediyor.

 

İçerenköy Mahallesi Esin Sokak sakinlerinden Üngördü ailesinin küçük ferdi Muhammed Hasan Tuna kayboldu. Emniyet birimlerinin yoğun arayışları hala devam ederken, kesin bir neticeye ulaşılamadı. Polis ekipleri, görgü tanıklarının ulaştırdıkları bilgi doğrultusunda çocuğun en son görüldüğü yer olan Neşat Ertaş Kültür Merkezi ve çevresinde arama çalışmasına  yoğunluk verdi.

 

Öte yandan İçerenköy Mahalle Muhtarı Sırma Doğru da sosyal medya hesabından  Muhammed Hasan Tuna’nın hayıp  haberi için vatandaşlara çağrı da bulundu. Sırma Doğru’nun resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım şöyle: “Sevgili komşularım mahallemiz çocuklarından Muhammed Hasan Tuna Üngördü sabahtan beri kayıptır. Ailesi perişan durumda. Emniyet birimlerine bildirilmiş olup görenlerin bize yazmalarını önemle rica ediyorum."

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM