DSC_0199

 

 

 

 

2018-2019 eğitim ve öğretim yılının sona ermesinden dolayı tüm Türkiye’de olduğu gibi Ataşehir’de de birçok okul yıl sonu törenleri gerçekleştirdi. Ataşehir Kayışdağı Mahallesi’nde bulunan, örnek eğitim sistemi ve çağdaş anlayışla yarının geleceğine ışık tutan gençlerin yetiştiği Celal Yardımcı Ortaokulu da yıl sonu törenini gerçekleştirdi.

 

Celal Yardımcı Ortaokulu’nun bahçesinde düzenlenen etkinliğe öğrencilerin yanı sıra veliler, öğretmenler ve birçok  özel davetli de etkinlikte yer aldı. Coşkulu bir atmosferin yaşandığı törende, yıl boyunca gerek sosyal faaliyetlerde gerekse öğrencilerin eğitimine yön veren öğretmenlere okul yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

 

 

 

 

Öğretmenlerin verdikleri emeği destekleyen Celal Yardımcı Ortaokulu Müdürü Ebru Tuna eğitimde gösterdikleri başarının bir ekip işi olduğunun altını çizdi. Ebru Tuna konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Bu güzelliklerin ve başarının mimarı hepimiziz. Çünkü kimse tek başına birşey başaramaz. Ben çok güzel bir kadronun içinde yer alıyorum ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum. Tüm öğretmen arkadaşlarıma ve yönetim kadromuza gösterdikleri emek ve çabadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Mezun olan öğrencilerimize yeni eğitim öğretim dönemlerinde başarılar diliyor, yollarının açık olmasını temenni ediyorum. Ayrıca  aramızda bulunan  Bilgi Koleji ekibine ve  kurucusuna çok teşekkür etmek istiyorum.  Kendilerinden öğrencilerimize dönem boyunca ücretsiz eğitim desteği aldık. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almasında bizlere yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

 

Öğretmenlerin emeklerini plaket vererek onurlandıran Celal Yardımcı Ortaokulu yönetimi, okul aile birliğini de unutmayarak eğitim ayağının veli, öğretmen ve öğrenci üçgeninin birlikteliğiyle başarıya ulaştığını gösterdi. Okul aile birliğine de plaket takdim edilen törende velilerin önemine vurgu yapıldı. Plaket takdimlerinden sonra mezun olan öğrencilerin kep atma gösterisiyle yıl sonu töreni sona erdi.