atasehirde-genc-erkek-cesedi-bulundu-asili-halde-istanbul

 

 

 

İntihar vakalarının artmasına sebep olan etkenler kamuoyunda araştırılırken bir yeni intihar vakası da Ataşehir ilçesinde yaşandı. 

Ataşehir’de bir çocuk parkında akşam saatlerinde asılı halde bir erkeğe ait cansız beden bulunması son zamanlarda cinayet işleyen, şiddete başvuranların yanı sıra intihar vakalarının da artış göstermesi akıllara su soruyu getirdi; “Bize neler oluyor?”

 

Ataşehir, Yenisahra Mahallesi, Koç Caddesi üzerinde bulunan bir çocuk parkında Oğuzhan Korkmaz(22) adlı gencin asılı halde cansız bedeni bulundu. 22 yaşındaki gencin yakınları sinir krizi geçirdi

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri gencin yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekipleri cansız beden üzerinde ve olay yerindeki tüm delilleri toplarken parka gelen Korkmaz'ın yakınları sinir  krizi geçirdi. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna otopsi için kaldırılan Korkmaz'ın ölüm sebebinin netleşmesi için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM