4675d91b-4917-4d11-8198-02480b16758d-780x400

 

 https://www.atasehirdenhaber.com/atasehir/son-dakika-chp-atasehir-orgutu-basin-ile-simdi-bel-altimi-vuracak-9503.html

 

ATAŞEHİR’DEN HABER yayın grubunun yukarıdaki haberi (link) doğrultusunda tarafıma cevap hakkı doğmuştur. ATAŞEHİR’DEN HABER yayın grubunun asılsız ve mesnetsiz haberi;

 

1-) Yayınladığımız gazeteler tüm kamuoyuna açık ve iktidar partisinin adayı hakkında en ufak bir karalama politikası içermemektedir. 

 

2-) Gazeteler tüm ilçeye dağıtılmış ve herhangi bir depoda bekletilmemektedir. Kaldı ki; kendi sosyal medya hesabımdan gerek video, gerekse fotoğraf olarak gazeteleri bizzat yayınlayan kişi şahsımdır. Herhangi bir gizlilik politikası güdülmemektedir. 

 

3-) Gazeteler bu haberi yapan ve yaptıran zihniyetlerin de eline geçmiş iktidar partisi adayına karşı iddia edilen karalama politikasını bırakın, herhangi bir haberi dahi bulunmadığını teyit etmiştir. 

 

4-) Kaldı ki; duyumla haber yapanı bir kenara bırakıp, basılan gazetenin aleyhte yaptığı iddia edilen haberleri, haber sitesinde resmetme şansı varken neden kullanmadığını asıl ben soruyorum.

 

5-) Böyle bir iddianın gerçekliğini varsaydığımızda 35 yıldır Ataşehir’de yaşayan ve gazeteci olan bir kişi olarak edindiğim çevremde her türlü görüşte ve siyasi yapıda insanın yaşadığını düşünürsek, böyle bir şeyin her şeyden önce karakterime etik düşmediğini beni tanıyan, tanımayan ve aslında en çok da beni sevmeyenler bilir.

 

Ne diyelim? Çatlak sesleri değil, sözünü yükseltmeli insan. 

 

Saygılarımla…

Himmet KAYA