kayışdağısporiftar1

ATAŞEHİR SPOR CAMİASI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Ataşehir’de spor camiasının önemli isimleri, Kayışdağı Spor Kulübü tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. Kayışdağı Spor Kulübü tesislerinde düzenlenen yemeğe Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ufuk Tatar, Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ekrem Köse, mahalle muhtarları, Ataşehir’de bulunan spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

kayışdağısporiftar3 Kayışdağı Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Şahin, bütün konuklarıyla tek tek ilgilendiği yemekte özellikle amatör spor kulüplerinin sorunları da konuşuldu. Hüseyin Şahin yemek sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şahin Ramazan ayının son günlerine yaklaştıklarını bayrama bütün dünyanın barış ve kardeşlik içinde girmesini dilediğini belirterek “Barışın, sevginin egemen olduğu bir dünyada yaşamak istiyoruz. Bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı da en içten dileklerimle kutluyor, herkese sağlık ve sıhhat diliyoruz” dedi.

Şahin, Kayışdağı Spor Kulübü’nün spor faaliyetlerinden de söz etti. Özellikle yeni kurdukları boks şubesinin kazandığı başarılarla gurur duyduklarını kaydederek “Bu başarılarda baş antrenörümüz Enver Yılmaz’ın da katkısı yadsınamaz” diye konuştu. Şahin, Kayışdağı Spor Kulübü Tesisleri’nin bulunduğu alanın da Milli Emlak’tan Ataşehir Belediyesi’ne geçtiğinin, alana nizami bir saha ile 5 bin kişilik bir stat yapılacağı müjdesini de verdi.

kayışdağısporiftar2