9491fa73-e41f-4f98-bae8-c4b1d4ba1df3

      

     

 

 

İYİ Parti İlçe Başkanlığı, Ataşehir  İYİ Parti Meclis Üye Adayları Oğuz Sarul’a destek olmak için gece düzenledi. İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Halil İbrahim Özdemir’in başkanlığında düzenlenen geceye    CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak , çok sayıda Millet İttifakını destekleyen katılımcılar, STK başkan ve üyeleri ile CHP örgüt üyeleri  katılım gösterdi. 

 

Gecede konuşma yapan İYİ  Parti Ataşehir İlçe Başkanı Halil İbrahim Özdemir parti olarak yaşadıkları zorluklara değindi ve he r türlü zorluğa rağmen  31 Mart Yerel Seçimlerinde  Cumhuriyet Halk Partisi’yle çıktıkları bu yolda üyeleriyle birlikte sonuna kadar devam edeceklerini ve kazanacaklarını dile getirdi. Halil İbrahim Özdemir ayrıca İyi Partili Oğuz Sarul için de destek istedi. 

 

Gecenin diğer konuşmacısı CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak  konuşmasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i  her türlü zorluğa rağmen  duruşundan dolayı tebrik etti. 

 

“BENİ DESTEKLEYENLER AK PARTİ ZULMÜNDEN KURTULMAK İÇİN BENDEN SÖZ İSTEDİLER”

 

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Millet İttifakının İYİ Parti Ataşehir Meclis Üyesi Adayı Oğuz Sarul ise konuşmasında şu sözlere yer verdi: “İstanbul’un hiçbir sorununu çözemeyen iktidar hala vatandaşlardan oy istiyor. 31 Mart’ta bu gidişata dur dememiz gerekiyor. Bizler siyaseti hiç düz zeminde yapmadık, hep yokuşları çıkarak yaptık. Beni destekleyenler Ak Parti zulmünden kurtulmak için benden söz istediler.  Ben de beni destekleyenlere bu sözü verdim.  İnşallah ülkemiz bu zulümden kurtulup, dünyadaki saygın yerine  tekrardan kavuşacak.” şeklinde konuştu.