aMtoorVAWOtU23q4QvJoxOqU7ILNF5zU5FfdsKQE

 

 

 

 

 

 

Yüksek Seçim Kurulundan Ataşehir Belediye Başkan Adaylarının ilan edilmesiyle birlikte Ataşehir'de hangi partilerden kimlerin Ataşehir Belediye Meclis üye adayı olduğu listesi de açıklandı. 

YSK'NIN AÇIKLADIĞI ATAŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYE ADAYLARI

 

 

ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

SAADET PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

AHMET LAMİ

 

SEZGİN

 

 

ASIL

ORTA

 

MÜTEAHHİT

2

 

İSA

 

ESER

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

ESKİ BLD. BAŞKANI

3

 

NAFIZ

 

KÜRKLÜ

 

 

ASIL

ORTA

 

İNŞAAT

4

 

ŞABAN

 

TÜRK

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

5

 

AVNİ

 

TİRYAKİ

 

 

ASIL

İLK

 

MOBİLYACI

6

 

ADEM

 

AKYOL

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EKONOMİST

7

 

ŞEYMA

 

DİLMEN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

GIDA MÜHENDİSİ

8

 

KAMİL

 

ÜNAL

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

AVUKAT

9

 

CİHAN

 

ALTUNKUM

 

 

ASIL

ORTA

 

REKLAM

10

 

ABDURRAHMAN

 

VELİ

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

11

 

İSHAK

 

GÜRER

 

 

ASIL

ORTA

 

İLAHİYAT

12

 

ABDULHAMİT

 

KILIÇ

 

 

ASIL

ORTA

 

PAZARLAMACI

13

 

SELAHATTİN

 

ASLAN

 

 

ASIL

ORTA

 

KUYUMCU

14

 

CAFER

 

SÜRÜCÜ

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EMEKLİ MÜFTÜ

15

 

HALİL İBRAHİM

 

YAVUZ

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

16

--

--

 

 

ASIL

--

--

17

 

ÖMER

 

KOÇAK

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

18

 

KENAN

 

DÖNMEZ

 

 

ASIL

ORTA

 

MÜTEAHİT

19

 

OKTAY

 

SÜT

 

 

ASIL

İLK

 

SEBEST MESLEK

20

 

İLYAS

 

TURAN

 

 

ASIL

İLK

 

İNŞAAT

21

 

NECMETTİN

 

ÖZDEMİR

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

22

--

--

 

 

ASIL

--

--

23

 

HALİL İBRAHİM

 

ALPTEKİN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MUHASEBE

24

 

MERYEM

 

YILDIZ

 

 

ASIL

İLK

 

EV HANIMI

25

 

AHMET

 

DOĞAN

 

 

ASIL

İLK

 

SERBEST MESLEK

26

 

AHMED MUTLUHAN

 

ÖZYILMAZ

 

 

ASIL

ORTA

 

SERBEST MESLEK

27

 

BURHAN

 

VURAL

 

 

ASIL

ORTA

 

EMEKLİ

28

 

SEFER

 

TEYMEN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

SOSYALOG

29

 

TURGUT

 

KÜÇÜK

 

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

30

 

MAKBULE ERVA

 

KARTAL

 

 

ASIL

ORTA

 

ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİ

31

--

--

 

 

ASIL

--

--

32

--

--

 

 

ASIL

--

--

33

 

MAHMUT

 

KAYMAKÇI

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

GRAFİK TASARIMCI

1

 

ÖMER FARUK

 

TOKGÖZ

 

 

YEDEK

ORTA

 

ÖGRENCİ

2

 

MEHMET ALİ

 

AYDOĞDUOĞLU

 

 

YEDEK

ORTA

 

ESNAF

1

 

MUSTAFA

 

KARATAŞ

 

 

KONTENJAN

YÜKSEK

 

İŞLETME

2

--

--

 

 

KONTENJAN

--

--

3

 

NESLİHAN

 

ERİKCİ

 

 

KONTENJAN

ORTA

 

EV HANIMI

4

 

YUNUS

 

SÖNMEZ

 

 

KONTENJAN

ORTA

 

ESNAF

                       


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

--

--

 

 

ASIL

--

--

2

 

ERDEM

 

KILIÇ

 

 

ASIL

ORTA

 

GÜVENLİK UZMANI

3

 

FATİH

 

MERMUT

 

 

ASIL

ORTA

 

ÖĞRENCİ

4

 

SERKAN

 

KARACA

 

 

ASIL

ORTA

 

ÇEVİRMEN

5

 

MEHMET ALİ

 

PALAVAR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MAKİNE MÜHENDİSİ

6

 

ONUR

 

TOPAL

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

ÖĞRETMEN

7

 

MUSTAFA

 

PALAVAR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

ELEKTRONİK

 

 

 

 

 

MÜHENDİSİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

TUGAY

 

YILMAZ

 

 

ASIL

ORTA

 

ÖĞRENCİ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

ALİCAN

 

KAYHAN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

İŞÇİ

2

 

GÖRKEM

 

ERDOĞAN

 

 

ASIL

ORTA

 

BELEDİYE İŞÇİSİ

3

 

EROL

 

YILMAZ

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

4

 

ALİ

 

POLAT

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EMEKLİ

5

 

HASAN ?ÜKRÜ

 

AYKUTLU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EKONOMİST

6

 

GÜLAY

 

ERTEKİN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EĞİTMEN

7

 

NİLGÜN

 

ÖZDEMİR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EMEKLİ

8

 

HİKMET SELNUR

 

AYSEVER

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

SERBEST

9

 

MURAT KEREM

 

TOKSÖZ

 

 

ASIL

ORTA

 

ŞOFÖR

10

 

ÖZGÜR

 

YARDIM

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EĞİTİMCİ

11

 

ONUR

 

ERKÖSE

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

12

 

MEHMET

 

YILDIZ

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

13

 

MUSTAFA GÖKHAN

 

ŞANLI

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

                       


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

VATAN PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

KADİR GÖKHAN

 

YAZICI

 

 

ASIL

ORTA

 

MAGAZA YÖNETİCİSİ

2

 

SERMET

 

GÜNGÖR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MAKİNA MÜHENDİSİ

3

 

HÜSEYİN

 

DÖLEK

 

 

ASIL

ORTA

 

EMEKLİ

4

 

MİNE

 

HACIOSMANOĞLU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

HALKA İLİŞKİLER

 

 

 

 

 

UZMANI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

MEHMET

 

DÖLEK

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MUHASEBECİ

6

 

FARUK

 

OKUYUCU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

JEOFİZİK MÜHENDİSİ

7

 

ŞÜKRÜ

 

İZMİRLİOĞLU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MAKİNA YÜKSEK

 

 

 

 

 

MÜHENDİS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

ERDOĞAN

 

ÖZTÜRK

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

İNŞAAT MÜHENDİSİ

9

 

MEHMET NUSRET

 

DEMİRCAN

 

 

ASIL

 

 

DOKTOR

10

 

AHMET SERDAR

 

ÖZMEN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EKONOMİST

11

 

ABUZER

 

KUTLUDOĞMUŞ

 

 

ASIL

ORTA

 

EMEKLİ

12

 

CELALETTİN

 

DOĞAN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

EMEKLİ

13

 

BELMA

 

SABUNCU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MALİ MÜŞAVİR

14

 

ZEKAYİ

 

GÜRSOY

 

 

ASIL

İLK

 

OPERATÖR

15

 

HALİL

 

TUNCER

 

 

ASIL

 

 

EMEKLİ ASTSUBAY

16

 

METİN

 

GÜREL

 

 

ASIL

 

 

MALİ MÜŞAVİR

17

 

ŞEHNAZ ŞİFA

 

BAHTIM

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

VETERİNER

18

 

ALİ

 

DOĞAN

 

 

ASIL

 

 

ESNAF

19

 

YÜKSEL

 

BAHTIM

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

DOKTOR

20

 

CEMİL

 

KIHTIR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

DOKTOR

21

 

AHMET

 

BEKDİKLİ

 

 

ASIL

 

 

SERBEST MESLEK

22

 

MEHMET

 

DÖLEK

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

ÖGRETMEN

23

 

İSMET

 

ÖĞÜTÜCÜ

 

 

ASIL

 

 

YAYINCI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

ONUR

 

ŞAHİNDUR

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

2

 

BÜLENT

 

GÜNERHAN

 

 

ASIL

ORTA

 

SERBEST

3

 

KEREM

 

ÖZÇELİK

 

 

ASIL

 

 

SERBEST

4

 

ALİHAN

 

ACAR

 

 

ASIL

 

 

EMLAKCI

5

 

AYBERK

 

BORA

 

 

ASIL

 

 

YAZILIMCI

6

 

CANBERK

 

ÇAKMAK

 

 

ASIL

 

 

 

                       


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

ABDULLAH

 

DER

 

ASIL

İLK

 

İŞ İNSANI

2

 

OĞUZ

 

SARUL

 

ASIL

ORTA

 

İŞ İNSANI

3

 

BİRKAN BİROL

 

YILDIZ

 

ASIL

YÜKSEK

 

YÖNETİCİ

4

 

İLHAMİ

 

YILMAZ

 

ASIL

YÜKSEK

 

MALİYECİ

5

 

EKREM

 

KÖSE

 

ASIL

ORTA

 

MÜTEAHİT

6

 

İNAN

 

BEKTAŞ

 

ASIL

YÜKSEK

 

AVUKAT

7

 

SEVGİ

 

ULUĞ

 

ASIL

YÜKSEK

 

ELEKTRİK MÜHENDİSİ

8

 

SADIK SEMİH

 

KAYHAN

 

ASIL

YÜKSEK

 

MİMAR

9

 

ŞEREF

 

UZUN

 

ASIL

İLK

 

SPOR KÜLÜP BAŞKANI

10

 

UĞURCAN

 

DEMİR

 

ASIL

YÜKSEK

 

MİMAR

11

 

ERTUĞRUL

 

BAYSAL

 

ASIL

ORTA

 

DIŞ TİCARET -

 

 

 

 

TAŞIMACILIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

SABAHATTİN

 

BARIŞ

 

ASIL

ORTA

 

MÜTEAHHİT

13

 

VEDAT

 

AKYOL

 

ASIL

ORTA

 

KUAFÖR

14

 

DURAN

 

ACAR

 

ASIL

İLK

 

İŞ ADAMI-MÜTEAHHİT

15

 

SELAMİ

 

İGREK

 

ASIL

ORTA

 

OTOMOTİV-EMLAK

16

 

ARİF

 

KUŞCU

 

ASIL

İLK

 

EMEKLİ

17

 

KURTULUŞ

 

ÖZAYDIN

 

ASIL

ORTA

 

ESNAF

18

 

ABUBEKİR

 

BOZKIZIL

 

ASIL

İLK

 

İŞLETME-MEÜTAHİT

19

 

İSMAİL

 

TAN

 

ASIL

İLK

 

İŞ ADAMI

20

 

MEHMET

 

ALVER

 

ASIL

YÜKSEK

 

EMEKLİ

21

 

BURAK

 

ÜZÜM

 

ASIL

YÜKSEK

 

İŞ İNSANI

22

 

ARİF

 

YILDIRIM

 

ASIL

İLK

 

ÖZEL SEKTÖR KISIM

 

 

 

 

ŞEFİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

TAYLAN

 

KABLAN

 

ASIL

ORTA

 

SERBEST MESLEK

24

 

TÜLAY

 

UÇAR

 

ASIL

ORTA

 

BANKACI

25

 

METİN

 

COŞKUN

 

ASIL

İLK

 

NAKLİYECİ

26

 

MEHMET

 

AYDOĞANOĞLU

 

ASIL

ORTA

 

TEKNİSYEN

27

 

ŞEHRİBAN

 

EKMEKCİ

 

ASIL

ORTA

 

BANKACI

28

 

MUSTAFA

 

YILMAZ

 

ASIL

ORTA

 

EMEKLİ

29

 

ELİF

 

BİLGİTAY

 

ASIL

İLK

 

EV HANIMI

30

 

HATİCE

 

IŞIK

 

ASIL

ORTA

 

AŞÇI

31

 

GÜLDENUR

 

ÇAVUŞ

 

ASIL

YÜKSEK

 

YÖNETİCİ

32

 

OKAY

 

KILIÇ

 

ASIL

YÜKSEK

 

İŞ ADAMI

33

 

MURAT

 

DURSUN

 

ASIL

ORTA

 

ÖGRENCİ

1

 

BAYRAM

 

ÇAĞLAYAN

 

YEDEK

ORTA

 

GAZETECİ

2

--

--

 

YEDEK

--

--

3

 

İLKNUR

 

COŞKUN

 

YEDEK

YÜKSEK

 

TİCARET

4

 

EKBER

 

GÜNGÖR

 

YEDEK

ORTA

 

SERBEST MESLEK

5

 

MEHMET ALİ

 

BÜYÜKTARLA

 

YEDEK

İLK

 

İŞ ADAMI

6

 

MUSA

 

ERVÜS

 

YEDEK

İLK

 

MARANGOZ

7

 

SÜLEYMAN

 

ATEŞ

 

YEDEK

İLK

 

SERBEST MESLEK

8

 

REFİK

 

KARAKAŞ

 

YEDEK

YÜKSEK

 

FİNANS YÖNETİCİSİ

9

 

EMRAH

 

AYDIN

 

YEDEK

İLK

 

EMEKLİ

10

 

SÜLEYMAN

 

SEYİTHANOĞLU

 

YEDEK

ORTA

 

PAZARLAMA SATI? -

 

 

 

 

EMEKLİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

REAT

 

KAYTAN

 

YEDEK

 

 

ESNAF- ÇİÇEKÇİ

12

 

RECEP

 

YILMAZ

 

YEDEK

YÜKSEK

 

KİMYA MÜHENDİSİ

         

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

 

İLHAN

 

TURAN

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

SERBEST MESLEK

14

 

SEDAT

 

BOYRAZ

 

 

YEDEK

ORTA

 

OFİS YÖNETİMİ

15

 

GÜNGÖR

 

GÜNÜÇ

 

 

YEDEK

İLK

 

KAMU PERSONELİ

16

 

ANIL

 

DURSUN

 

 

YEDEK

ORTA

 

ÖĞRENCİ-GİRİ?İMCİ

17

 

MUHARREM

 

DALKILIÇ

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

METEROLOJİ MÜH-

 

 

 

 

 

SİGORTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

HÜSNÜ

 

KEMERCİ

 

 

YEDEK

İLK

 

SANATÇI

19

 

CAN

 

AYVATA?

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

ESNAF

20

 

MUĞDAT

 

ERGÜLER

 

 

YEDEK

ORTA

 

İNŞAAT TEKNİKERİ

21

--

--

 

 

YEDEK

--

--

22

 

METİN

 

ERBEK

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

İKTİSATÇI

23

 

MERT

 

KARADAĞ

 

 

YEDEK

ORTA

 

İŞÇİ

24

 

YUSUF

 

GÜNDOĞDU

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

MUHASEBE

25

 

HAKAN

 

GÜLER

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

GEMİ İNŞ. MÜHENDİSİ

26

 

ERDEM

 

GÖYLÜLER

 

 

YEDEK

ORTA

 

İŞ İNSANI

27

--

--

 

 

YEDEK

--

--

28

 

BUĞRA KAAN

 

ÇİLOĞLU

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

İN?AAT YÜKSEK

 

 

 

 

 

MÜHENDİSİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

 

İLBEY KAAN

 

ÜMİT

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

30

 

HAMZA

 

AZMAZ

 

 

YEDEK

ORTA

 

SERBEST MESLEK

31

 

ATİLLA

 

ARSLAN

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

ESNAF

32

 

HAYDAR

 

TOMBUL

 

 

YEDEK

ORTA

 

SERBSET MESLEK

33

 

KADİR

 

KARAASLAN

 

 

YEDEK

ORTA

 

TURİZM

1

 

TUĞBA

 

DÖNMEZ

 

 

KONTENJAN

YÜKSEK

 

MÜHENDİS

2

 

CEMAL

 

ŞERİFOĞLU

 

 

KONTENJAN

YÜKSEK

 

MİMAR

3

 

KUDRET

 

ARSLAN

 

 

KONTENJAN

ORTA

 

İŞ ADAMI

4

 

CENGİZ

 

KAYAYURT

 

 

KONTENJAN

İLK

 

MÜTEAHHİT


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ATAŞEHİR İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ

 

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

 

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 

 

 

S. NO

 

ADI

 

SOYADI

 

 

ADAYLIK TÜRÜ

ÖĞRENİM

 

MESLEĞİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

MUSTAFA NAİM

 

YAĞCI

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

AVUKAT

2

 

FATİH

 

KAYACI

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MALİ MÜŞAVİR

3

 

HALÜK

 

SADIKOĞLU

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MİMAR

4

 

ESMA

 

ERSİN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

TİCARET

5

 

SALİH

 

KIZILHAN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

İÇ MİMAR

6

 

İDRİS

 

TAŞKIN

 

 

ASIL

İLK

 

MUHTAR

7

 

ZEKERİYA

 

ANGİ

 

 

ASIL

ORTA

 

DEPO MÜDÜRÜ

8

 

HAKAN

 

ARIKAYA

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MİMAR

9

 

MERVE

 

ÇOMOĞLU

 

 

ASIL

ORTA

 

İŞLETMECİ

10

 

?ERAFETTİN

 

BAL

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

İNŞAAT

11

 

BAYRAM

 

VAROL

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

GAYRİMENKUL

 

 

 

 

 

 

12

 

ŞERAFETTİN

 

AY

 

 

ASIL

İLK

 

YÖNETİCİ

13

 

ERDAL

 

KAYA

 

 

ASIL

İLK

 

KUAFÖR

14

 

ERDEM

 

KONAK

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

MAKİNE MÜHENDİSİ

15

 

VELİ

 

ARSLAN

 

 

ASIL

ORTA

 

GÜMRÜK MÜŞAVİRİ

16

 

KEMAL

 

KORKMAZ

 

 

ASIL

İLK

 

EMEKLİ

17

 

GÖKHAN AHMET

 

YILMAZ

 

 

ASIL

ORTA

 

SERBEST

18

 

ERDAL

 

ÖZYOLU

 

 

ASIL

İLK

 

GAYRİMENKUL

19

 

HÜSEYİN

 

GENCER

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

İŞLETMECİ

20

 

YILMAZ

 

SARIÇINAR

 

 

ASIL

ORTA

 

MÜTEAHHİT

21

 

FAZLI

 

SARISOY

 

 

ASIL

ORTA

 

MUHTAR

22

 

BABUR

 

ÇAKIRCA

 

 

ASIL

İLK

 

YÖNETİCİ

23

 

VEYSEL

 

ERDEM

 

 

ASIL

ORTA

 

SMMM

24

 

EMİNE HİLAL

 

ARSLAN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

BANKACI

25

 

SAMİ

 

FINDIK

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

YÖNETİCİ-PERAKENDE

 

 

 

 

 

TİCARET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

 

BAYRAM ALİ

 

BAYRAM

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

AVUKAT

27

 

EMİNE

 

KARACA

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

BİYOLOG

28

 

ABDULLAH

 

TEKİN

 

 

ASIL

YÜKSEK

 

YÖNETİCİ

29

 

AHMET

 

KORKMAZ

 

 

ASIL

İLK

 

TURİZM

30

 

HALİL İBRAHİM

 

DUMAN

 

 

ASIL

ORTA

 

KUYUMCU

31

 

MEHMET

 

BAĞCI

 

 

ASIL

ORTA

 

EMEKLİ

32

 

MÜSLÜM

 

TUNA

 

 

ASIL

İLK

 

MÜTEAHHİT

33

 

AHMET

 

BALTACI

 

 

ASIL

İLK

 

TELEKOMÜNİKASYON

1

 

HÜSEYİN

 

AYAN

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

SMMM

2

 

ERSAN

 

ÇUBUKCU

 

 

YEDEK

ORTA

 

YÖNETİCİ

3

 

LATİFE

 

KARAGÜLMEZ

 

 

YEDEK

ORTA

 

PAZARLAMA MÜDÜRÜ

4

 

UĞUR

 

AKKAYA

 

 

YEDEK

ORTA

 

NAKLİYAT

5

 

İLYAS

 

ÇİMEN

 

 

YEDEK

ORTA

 

TUHAFİYECİ

6

 

FURKAN

 

ÖZER

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

MÜTAHHİT

7

 

MIĞDAT

 

AKKU?

 

 

YEDEK

ORTA

 

REKLAMCI

8

 

KADRİYE FEYZA

 

ŞİRANLI UYAR

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

GIDA MÜHENDİSİ

9

 

OZAN SERVAN

 

ATALAY

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

AVUKAT

10

 

MÜNEVVER

 

ERİLLİ

 

 

YEDEK

ORTA

 

TURKCELL GLOBAL

11

 

MURAT

 

ÇAĞDAŞ

 

 

YEDEK

ORTA

 

EMLAK

12

 

CİHANGİR

 

UZUNTAŞ

 

 

YEDEK

İLK

 

ELEKTRİKÇİ

13

 

NAFİZ

 

NAYİR

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

MÜTEAHHİT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

AYDAN

 

DUYMAÇ

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

İSMEK

15

 

KADİR

 

KÖSEN

 

 

YEDEK

ORTA

 

TOPTAN SEBZE

16

 

ADNAN

 

BA?

 

 

YEDEK

İLK

 

EMEKLİ

17

 

MURAT

 

CEYLAN

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

İ.TEKNİKERİ

18

 

DİLAVER

 

FUKARA

 

 

YEDEK

YÜKSEK

 

SERBEST

19

 

LEVENT

 

DEMİRKAYA

 

 

YEDEK

ORTA