DSCF6790

"Dürüst Başkan Dürüst Yönetim, 31 Mart’a Cepsiz Ceketliler İş Başına"

 

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı Adem Boz oldu.  Saadet Partisi'nin İstanbul için adayı ise Necdet Gökçınar olarak belirlendi.

Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen programa katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu adaylarını seçmenlerine tanıttı. Aday tanıtım programında ilk konuşmayı Seçim Karargâh Merkezi Başkanı Şaban Aydın gerçekleştirdi. Saadet Partisi'nin toplantısında en dikkat çeken konu ise Dürüst Başkan Dürüst Yönetim, 31 Mart’a Cepsiz Ceketliler İş başına sloganlarıyla salonu inleten Saadet Partililer'in açtığı pankart oldu. Partililer, açtıkları pankartla Ak Parti'ye "94 Ruhu "mesajı verdi.

 

94 RUHU ADRESİ SAADET PARTİSİ

 

Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları tarafından AKP'nin "94 ruhu" söylemine bir cevap niteliğinde hazırlanan pankartta "94 Ruhu"nun adresinin Saadet Partisi olduğu vurgulandı.

 

 

 

 SAADET PARTİSİ ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN ÂDEM BOZ KİMDİR?

 

 *1979 Sivas Suşehri Doğumlu Adem Boz, Orta ve lise eğitimini Gebze ve Kadıköy İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı.  Çanakkale Onsekiz Mart Ünv. Lojistik ve Anadolu Ünv. İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu.

 

*Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale/Çan Şube Başkanlığı, Kızılay Ataşehir Yönetim Kurulu Üyeliği, Ataşehir Mimar Sinan Cami Derneği *Yönetim Kurulu Üyeliği, Mazlumder gibi çeşitli sivil toplum kurumunda aktif görevlerde bulundu. 

 

*Halen YENİAD (Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve NASDER (Nesli Asım Derneği) Kurucu Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

 

 

*Siyasi hayatına Fazilet Partisi Kadıköy Gençlik Kolları'nda başladı. Saadet Partisi Kadıköy Gençlik Kolları, Ataşehir Gençlik Kolları Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyesi Adaylığı,İstanbul Gençlik Kolları İl Muhasipliği,2014 Mart Yerel Seçimleri'nde Çekmeköy Belediye Başkan Adaylığı, İstanbul İl  Yönetim Kurulu Üyeliği ve 1 Kasım 2015 Şeçimlerinde İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adaylığı yaptı. 

*4 yıldır mevcut Ataşehir İlçe Başkanlığı görevini yürüten Adem Boz  evli ve üç çocuk babasıdır.